16 września 2014

"Ekologia nie jest już kulą u nogi, jest kołem zamachowym gospodarki" - powiedziała Gabriela Lenartowicz, Prezes Zarządu WFOŚiGW w Katowicach, Przewodnicząca Konwentu Prezesów WFOŚiGW, w czasie panelu inaugurującego I Międzynarodowe Forum Ekologiczne w Kołobrzegu. Uczestnicy Forum rozmawiają m.in. o zielonych miastach, transporcie i poprawie stanu środowiska. Wydarzenie jest także okazją do zaprezentowania największych osiągnięć w zakresie inicjatyw ekologicznych finansowanych przez Narodowy oraz Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

W I Międzynarodowym Forum Ekologicznym, bierze udział kilkaset osób z Polski i zagranicy. Impreza jest miejscem do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska. Przedstawiciele samorządów, świata nauki, przedsiębiorcy, media oraz środowiska związane z ekologią, dokonają analizy aktualnych zagrożeń i wyzwań w zakresie energii odnawialnej, gospodarki odpadami, zewnętrznych źródeł finansowania i inwestycji ekologicznych.

Podczas I Międzynarodowego Forum Ekologicznego podsumowany zostanie także dorobek organizacji pożytku publicznego działających na rzecz ekologii.

Forum towarzyszą Targi Ekologiczne „EKO Kołobrzeg 2014”. Są one okazją do sprawdzenia trendów w ekologii, przetestowania nowych technologii i zapoznania się z ofertą ekologicznymi przedsiębiorcami. 

Prezentacja przedstawiona w czasie Forum przez Prezes Gabrielę Lenartowicz - pobierz plik

Program Forum - zobacz


Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.wfosigw.katowice.pl/images/wrzesien14/forum1

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/images/wrzesien14/forum1.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wrzesien14/forum1