21 maja 2015

Kilkudziesięciu samorządowców z subregionu częstochowskiego wzięło udział w spotkaniu z cyklu "Fundusz dla wody", które odbyło się w środę 20 maja w Częstochowie. Konferencję otworzyli: Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Katowicach Agnieszka Siemińska oraz prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Eksperci Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach przekazali zebranym m.in. praktyczną wiedzę dotyczącą pozyskiwania środków finansowych i aspektów prawnych związanych z gospodarką wodną i edukacją ekologiczną.

To druga konferencja szkoleniowa organizowana przez WFOŚiGW w Katowicach w cyklu "Fundusz dla wody". W pierwszym spotkaniu, które odbyło się 15 maja w Będzinie wzięło udział ponad 70 osób, m.in. z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi, Mysłowic, Sosnowca, Sławkowa, Poręby, Zawiercia i Kroczyc. Kolejne spotkania z cyklu "Fundusz dla wody" odbędą się:

26 maja w Bielsku-Białej w godzinach 9:00 - 13:00 – sala Starostwa Powiatowego ul. Piastowska 40

9 czerwca w Tarnowskich Górach w godzinach 9:00 - 13:00 - sala Starostwa Powiatowego ul. Karłuszowiec 5

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszeń drogą mailową na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.wfosigw.katowice.pl/images/maj15/czestochowa

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/images/maj15/czestochowa.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/maj15/czestochowa