„Fundusz dla wody” w Tarnowskich Górach10 czerwca 2015

Kolejne spotkanie z cyklu „Fundusz dla wody” odbyło się 9 czerwca w sali Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Uczestników konferencji przywitał Andrzej Pilot - prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Eksperci Funduszu przedstawili zebranym m.in. praktyczne informacje dotyczące pozyskiwania środków finansowych i aspektów prawnych związanych z gospodarką wodną i edukacją ekologiczną.

 

W konferencji szkoleniowej organizowanej przez WFOŚiGW w Katowicach wzięło udział kilkadziesiąt  osób – samorządowcy i przedstawiciele przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych m.in. z Gliwic, Piekar Śląskich, Radzionkowa, Rybnika, Tarnowskich Gór i Zabrza. 

Kolejne spotkanie z cyklu „Fundusz dla wody” odbędzie się 16 czerwca 2015 roku w godzinach 9.00-13.00 w sali Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, przy ul. Opolskiej 15 

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszeń drogą mailową na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.wfosigw.katowice.pl/images/czerwiec15/tarnowskie

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/images/czerwiec15/tarnowskie.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/czerwiec15/tarnowskie