WFOŚiGW w Katowicach rozstrzygnął IV edycję konkursu plastycznego na ekologiczny plakat dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i świetlic środowiskowych z zakresu efektów likwidacji niskiej emisji pt. „TAK dla CZYSTEGO POWIETRZA”. Jury przyznało łącznie 30 nagród i wyróżnień w sześciu kategoriach wiekowych.  Na konkurs wpłynęły łącznie 284 prace uczniów szkół podstawowych, przedszkoli i podopiecznych świetlic środowiskowych z województwa śląskiego.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, świetlic środowiskowych z terenu województwa śląskiego. Uczestników podzielono na sześć kategorii wiekowych: A – dzieci w wieku przedszkolnym, B 6-7 lat, C 8-9 lat, D 10-11 lat, E 12-13 lat oraz F 14-15 lat. 

Laureaci konkursu na ekologiczny plakat zadowoleni i szczęśliwi. Drony, hulajnogi, słuchawki i czytniki e-booków oraz zestawy do rysowania wręczali uroczyście: Zastępca Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach – Adam Lewandowski oraz Przewodnicząca Jury Konkursu – Aleksandra Kuszka. 

Jeszcze raz wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.