Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów z obszaru subregionu północnego województwa śląskiego, w ramach następujących poddziałań Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020:

 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim,
 1.7.2 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu w województwie śląskim,
 1.7.3 Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej kogeneracji ciepła i energii elektrycznej w województwie śląskim.
 
Spotkanie odbędzie się 7 września 2017 r. w godz. od 9.30 do 12.00 w sali nr 3 w Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 117/121 w Częstochowie – zgodnie z programem przedstawionym w załączonej agendzie.
W celu rejestracji uczestników, należy skontaktować się z Panią Iwoną Korgól email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; numer kontaktowy 34 37 07 789.

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.