OGŁOSZENIE O WSTRZYMANIU NABORU WNIOSKÓW W RAMACH PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

WFOŚiGW w Katowicach informuje o tymczasowym wstrzymaniu od 1 stycznia 2019 r. naborów wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze, prowadzonych przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW).

Sytuacja ma charakter przejściowy i wynika ze względów formalno-prawnych oraz technicznych. WFOŚiGW wznowią nabór wniosków o dofinansowanie niezwłocznie po przeprowadzeniu niezbędnej aktualizacji programu priorytetowego Czyste Powietrze oraz po dostosowaniu systemów informatycznych do zmian w prawie powszechnie obowiązującym.

Zmiany te wynikają z wejścia w życie ustawy wprowadzającej termomodernizacyjną ulgę podatkową, czyli ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 2018 r. poz. 2246).

 

OSOBY FIZYCZNE - PORTAL NA POTRZEBY PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE

 

Wejdź do PORTALU BENEFICJENTA - CZYSTE POWIETRZE

 


 

KLIENCI INSTYTUCJONALNI 

Zapraszamy Państwa do korzystania z PORTALU BENEFICJENTA - internetowego systemu, w którym śledzić można stan realizacji złożonych wniosków oraz zawartych umów lub uzyskać informacje o najbliższych płatnościach. W Portalu Beneficjenta publikowane są informacje dla Kontrahentów WFOŚiGW w Katowicach.

Korzystając z niego, użytkownicy mogą zgłaszać swoje zapytania lub wnioski oraz przeglądać stan realizacji zgłoszonych wniosków i umów.

Śledzenie stanu realizacji wniosku przez PORTAL BENEFICJENTA NIE DOTYCZY osób, które złożyły wniosek o dofinansowanie w ramach programu SMOG STOP.

Portal jest dostępny dla tych, którzy uzyskali niezbędne identyfikatory tzn. nazwę wykorzystywaną do logowania w portalu i numer beneficjenta.

W celu rejestracji prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wejdź do PORTALU BENEFICJENTA