Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wraz z Związkiem Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów z obszaru subregionu południowego województwa śląskiego, w ramach następujących poddziałań Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020:

 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim,
 1.7.2 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu w województwie śląskim,
 1.7.3 Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej kogeneracji ciepła i energii elektrycznej w województwie śląskim.
 
Spotkanie odbędzie się 13 września 2017 r. w godz. od 10.00 do 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Rybniku przy ul. Chrobrego 2 – zgodnie z programem przedstawionym w załączonej agendzie.
W celu rejestracji uczestników, należy w terminie do 11 września 2017 r. do godz. 13.00 przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.