Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 Działanie 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego 

organizowanym przez

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

pn. „ Rozliczenie projektów POIiŚ 2014-2020 z wykorzystaniem systemu SL 2014”, dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 działanie 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego, z którymi WFOŚiGW w Katowicach podpisał umowy o dofinansowanie. 

Szkolenie odbędzie się 20 czerwca 2018 r. o godz.9.00
w obiekcie: Sale konferencyjno-szkoleniowe Moniuszki, ul. Moniuszki 6, Katowice

Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w terminie do dnia 18 czerwca 2018 r. adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą Kart zgłoszenia, dostępnych w linku:

UWAGA:

W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż liczba wolnych miejsc, WFOŚiGW w Katowicach zastrzega sobie prawo ograniczenia liczby zgłoszonych osób.

Osoba odpowiedzialna za organizację szkolenia ze strony Wojewódzkiego Funduszu: tel. 32 6032 398 Małgorzata Gałuszka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.