Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym "TAK dla CZYSTEGO POWIETRZA" organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Prace konkursowe mają dotyczyć efektów likwidacji niskiej emisji. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i podopiecznych świetlic środowiskowych z terenu województwa śląskiego.

Prace konkursowe rozpatrywane będą w następujących kategoriach wiekowych:

  • Kategoria A – 6-7 lat,
  • Kategoria B – 8-9 lat,
  • Kategoria C – 10-11 lat,
  • Kategoria D­ – 12-13 lat,
  • Kategoria E – 14-15 lat,

 Zasady uczestnictwa w Konkursie określone są w Regulaminie Konkursu - pobierz dokument

Prace konkursowe należy nadsyłać do 4 grudnia 2019 roku do godz. 15.00 (decyduje data wpływu do Biura WFOŚiGW w Katowicach) na adres Organizatora (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice) z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Prace przesłane po terminie nie będą brać udziału w konkursie.

Ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród nastąpi do końca grudnia 2019 r.

Osobą odpowiedzialną za organizację Konkursu plastycznego ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach jest Pani Małgorzata Gałuszka, tel. 32 6032 398, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Konkurs jest współfinansowany ze środków Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.