Zapraszamy do udziału w webinarium dla beneficjentów POIŚ 2014-2020
pn. „Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami materiałów i wydarzeń informacyjno-promocyjnych w projektach finansowanych z funduszy europejskich (POIiŚ)”

organizowanym przez Departament Programów Infrastrukturalnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami dostępności w działaniach informacyjno-promocyjnych w odniesieniu do projektów realizowanych przez beneficjentów POIiŚ 2014-2020.

Planowane szkolenie odbędzie się w dniu 22 października 2020 r. na platformie Zoom. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez doświadczanych ekspertów z IKUP.

Informacje nt. szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są pod adresem: https://www.pois.gov.pl/szkolenie-z-dostepnosci/ 

Osobą kontaktową w sprawie szkolenia jest pani Anita Giergielewicz z Wydziału Projektów Własnych DPI, tel. 22 273 76 81 lub 795 481 755, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.