Zapraszamy Państwa na szkolenie organizowane na zlecenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Tematem szkolenia jest zamykanie projektów unijnychW szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby zatrudnione przy realizacji projektów współfinansowanych w ramach I, II lub VII osi priorytetowej POIiŚ 2014-2020. Szkolenie będzie finansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie poprowadzi p. Bartosz Wolański - ceniony Wykładowca i Ekspert w zakresie projektów unijnych. Przeprowadzone zostanie dziesięć edycji szkolenia w następujących terminach:

I edycja: 14-15 kwietnia br.,
II edycja: 21-22 kwietnia br.,
III edycja: 25-26 kwietnia br.,
IV edycja: 27-28 kwietnia br.,
V edycja: 9-10 maja br.,
VI edycja: 12-13 maja br.,
VII edycja: 16-17 maja br.,
VIII edycja: 18-19 maja br.,
IX edycja: 23-24 maja br.,
X edycja: 30-31 maja br.
O zakwalifikowaniu na daną edycję szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku zgłoszenia się mniejszej niż wymagana liczby osób na którąkolwiek edycję szkolenia, jej termin może zostać zmieniony, lub może ona być odwołana.

Szkolenie odbędzie się w formie online

Aby zgłosić chęć udziału w szkoleniu, proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska pod linkiem: https://www.gov.pl/web/klimat/szkolenie-zamykanie-projektow-unijnych, a następnie przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.