×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/images/kwiecien15/ripok.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kwiecien15/ripok

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, który już od ponad 25 lat wspiera finansowo działania proekologiczne na terenie województwa śląskiego.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów instytucjonalnych (jednostki samorządu terytorialnego, instytucje, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, kościoły i inne), jak i do osób fizycznych, czyli wszystkich mieszkańców naszego województwa.

Dofinansowujemy zadania z zakresu: ochrony atmosfery, ochrony wód, gospodarki wodnej, gospodarki odpadami i ochrony powierzchni ziemi, ochrony różnorodności biologicznej, edukacji ekologicznej, zapobiegania poważnym awariom, zarządzania środowiskowego w regionie i profilaktyki zdrowotnej.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Informacje o dofinansowaniu zadań dla osób prawnych i prowadzących działalność gospodarczą można uzyskać w zakładce "Dofinansowanie zadań".

Dowiedz się więcej o możliwości uzyskania dofinansowania

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, dla którego Fundusz jest Instytucją Wdrażającą.

Dowiedz się więcej o POIiŚ

Program CZYSTE POWIETRZE

Mieszkańców województwa śląskiego (osoby fizyczne), którzy chcą złożyć wniosek w Programie CZYSTE POWIETRZE zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat warunków uzyskania dofinansowania i sposobu składania wniosków.


Dowiedz się więcej o Programie CZYSTE POWIETRZE