Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza kolejną edycję Konkursu pn.: "Cykliczne upowszechnianie przez media zasady zrównoważonego rozwoju i informacji dotyczących źródeł i systemów finansowania ochrony środowiska w 2024 roku".

Do konkursu mogą przystąpić:

 • wydawcy czasopism,
 • nadawcy programów telewizyjnych lub audycji radiowych.

Konkurs rozstrzygany będzie w kategoriach:

 • prasa
 • radio
 • telewizja

Kompletne wnioski wraz z załącznikami należy składać w terminie od 01.08.2023 r. do 31.08.2023 r. w siedzibie WFOŚiGW w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 19.

Ze względu na wdrożone w WFOŚiGW w Katowicach elektroniczne zarządzanie dokumentacją zachęcamy by składane dokumenty w formie papierowej nie były oprawione w sposób trwały.  Dokumentów nie należy: zszywać, bindować, wkładać do koszulek, teczek ani segregatorów, za wyjątkiem nośników elektronicznych. Takie przygotowanie dokumentów ułatwia proces ich digitalizacji.

Komplet dokumentów można również złożyć w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP), zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie www.wfosigw.katowice.pl/epuap.html.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 60 32 387.

 

Oznakowanie zadania:

 • 3 logotypy dot. oznakowania: 
1.

plik w formacie *.jpg

plik w formacie *.eps

2.

plik w formacie *.jpg

plik w formacie *.eps

3.

plik w formacie *.jpg

plik w formacie *.eps

! W przypadku pytań, lub wątpliwości dotyczących oznakowania zadania prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Rozliczenie zadania:

 • Sprawozdania kwartalne z realizacji zadania „Cykliczne upowszechnianie przez media zasady zrównoważonego rozwoju i informacji dotyczących źródeł i systemów finansowania ochrony środowiska":
  - prasa
  - RTV
 • Wzór metryki programu telewizyjnego/filmu internetowego - pobierz plik
 • Wzór metryki audycji radiowej - pobierz plik

! W przypadku pytań, lub wątpliwości dotyczących rozliczenia prosimy o kontakt z Zespołem Kontroli i Umorzeń.